Porady

Porady

 

Porady 

 

Wiemy doskonale, że prawidłowe urządzenie biura nie jest prostym zadaniem. Zakup mebli biurowych jest uzależniony nie tylko od własnego gustu. Estytyka i design są ważne, ale tworząc idealne miejsce do pracy, należy przede wszystkim pamiętać o ergonomii oraz o obowiązujących przepisach.

W związku z powyższym, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc naszym Klientom w urządzeniu miejsca pracy i dostosowania go do indywidualnych wymagań. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, gdzie staramy się przekazać najważniejsze informacje, dotyczące pracy biurowej i idealnego miejsca pracy w biurze. 

 

 


Boks biurowy – idealne miejsce do pracy 

Jedni je krytykują nazywając bezdusznym stanowiskiem pracy, inni je uwielbiają i jednym tchem wymieniają całą listę zalet. Jedno jest jednak pewne – większość dużych powierzchni biurowych wciąż wypełniają boksy biurowe i ten stan na pewno jeszcze przez długi czas się zmieni. Jak więc można zadbać o to, aby boks biurowy rzeczywiście stał się komfortowym miejscem pracy? 

Czytaj dalej >> 

 


 

Prawidłowe oświetlenie w biurze 

Oświetlenie w biurze to temat bardzo często pomijany. Często za bardzo skupiamy się bowiem na odpowiednich meblach biurowych i dobrym sprzęcie, lekceważąc jednocześnie kwestię oświetlenia, która ma bezpośrednio wpływ nie tylko na naszą efektywność, ale przede wszystkim zdrowie.

Czytaj dalej >>